Harmonogram zebrań

Harmonogram zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020Harmonogram zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020... Zobacz

Organizacja roku

Organizacja roku szkolnego 2019/2020Organizacja roku szkolnego 2019/2020... Zapoznaj się

e - Dziennik

e-DziennikDla rodziców i uczniów, nowoczesny i intuicyjny dziennik elektroniczny... Zaloguj się

szef kuchni

Z naszej galerii

Podręczniki 2019/2020

Gazetka szkolna "WTYCZKA"

Częściowe zachmurzenie

Lubin

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 87%

Wiatr: 14 km/h

• 14 Lis 2019

Mostly Sunny 7°C 0°C

• 15 Lis 2019

Pochmurno 11°C 2°C

Kto jest online

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Mobilna :-)

mobilna

ILoveSP10

logo skw

Aktualności uczniowskie

Aktualności uczniowskieNajświeższe wiadomości z życia szkoły...

Informacje o osiągnięciach naszych uczniów...

Sprawdź

Z wielką dumą i radością pragniemy ogłosić, że kolejny rok z rzędu dwoje uczniów z klasy 8d: Alicja S. i Olivier L. odniosło sukcesy w konkursie „zDolny Ślązaczek” i awansowało do etapu wojewódzkiego. Olivier z matematyki, a Alicja z j. polskiego oraz j. angielskiego. To ogromna satysfakcja również dla nauczycieli prowadzących: Remigiusza Mamrosza, Haliny Dudziak i Aliny Kruczkowskiej. Na tym etapie Alicja zdobyła tytuł finalisty z j. polskiego i została laureatką z j. angielskiego. Te wspaniałe osiągnięcia są rezultatem Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Alicja wraz z tytułem laureata otrzymała zaświadczenie, które zwalnia ją z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego, daje pierwszeństwo rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej oraz zapewnia ocenę celującą z danego przedmiotu. Uczeń Olivier L. z tej samej klasy także odniósł sukces docierając, aż do finału. Dziś możemy zobaczyć prawdziwy efekt naszej wspólnej pracy.

Jesteśmy z nich dumni i serdecznie im gratulujemy.

Życzymy dalszych sukcesów.