Jak po raz pierwszy zalogować się do witryny systemu UONET+?

Dostęp do witryny systemu UONET+ mają tylko zarejestrowani w bazie użytkownicy. Loginem użytkownika jest jego adres e-mail, natomiast hasło dostępu użytkownik tworzy podczas pierwszego logowania do witryny systemu.
Po utworzeniu hasła dostępu konieczne jest ponowne uruchomienie witryny systemu i zalogowanie się.  Po zalogowaniu użytkownik kierowany jest na jego stronę startową, która zawiera komplet informacji dedykowanych dla niego. Ze strony startowej użytkownik może uruchamiać moduły, do których ma dostęp.

W razie problemów z logowaniem lub dostępem do dziennika prosimy o kontakt z wychowawcą klasy lub szkolnym administratorem p. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tworzenie hasła dostępu do witryny UONET+

1. Uruchom przeglądarkę stron internetowych, wprowadź adres witryny UONET+ Twojej szkoły i naciśnij klawisz Enter.
2. Na wyświetlonej stronie startowej witryny kliknij przycisk Zaloguj się.

Aby uruchomić dziennik bardzo proszę o kliknięcie ikony poniżej

baner vulcan 1

Instrukcja pierwszego logowania krok po kroku.

Podręcznik uzytkowania UONET+ dla rodzica/ucznia.