Szkolne Koło Wolontariatu

logo palium

toz lubin

pah

Dziękujemy bardzo Uczniom i Rodzicom za karmę dla psów i kotów. Dzięki Wam udało nam się zebrać ponad 450 kg karmy, którą przekazaliśmy do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Lubinie.

I miejsce i tytuł Przyjaciela Zwierząt zdobyła klasa 3a - Gratulacje!!!

3.10.2019 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu  o tytuł  „Przyjaciela zwierząt” organizowanego przez Szkolne Koło Wolontariatu.  Konkurs polegał na zbieraniu karmy dla bezdomnych zwierząt – podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami  w Lubinie. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy I C, którym udało się zebrać aż 160 kg karmy!!!   Serdecznie gratulujemy !!!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Szkolne Koło Wolontariatu  po raz kolejny zaprasza do uczestnictwa w akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Hospicjum Palium w Lubinie.

Do 30 listopada  zbieramy środki czystości i artykuły higieniczne (proszki i płyny do prania, kostki do zmywarki, ręczniki papierowe, ściereczki w rolce, oliwki i pudry dla dzieci, chusteczki nawilżające), które należy dostarczać do pań porządkowych. Zebrane środki po zakończeniu zbiórki trafią do Hospicjum.

Prosimy o przyłączenie się do tej szczytnej akcji i zaangażowanie w niesienie pomocy ludziom starszym, cierpiącym i nieuleczalnie chorym.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy !

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom za ogromne zaangażowanie w zbiórkę karmy i darów dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami- Oddział w Lubinie. Dzięki Wam przekonaliśmy się, że istnieją jeszcze życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny. Gratulujemy tak wspaniałej postawy wobec zwierząt!

24 września 2019 r. uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu posadzili  żonkile na znak solidarności z osobami objętymi opieką hospicyjną. Żonkile, które zakwitną wiosną, będą przypominać o akcji na rzecz osób cierpiących, oczekujących naszej pomocy i nadziei.

ZBIERAMY MOKRĄ I SUCHĄ KARMĘ ORAZ MAKARONY DLA PSÓW I KOTÓW ZE SCHRONISK PROWADZONYCH PRZEZ TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI- ODDZIAŁ W LUBINIE.

Zwracamy się do ludzi wielkiego serca, aby przyłączyli się do naszej akcji. Pokarm prosimy przynosić do szkoły, do Pań Porządkowych, do końca września.

UWAGA!!!

Klasa, która zbierze najwięcej karmy otrzyma wyjątkową nagrodę oraz dyplom i tytuł Przyjaciela Zwierząt 2019 r.

Za ofiarność, dziękujemy!