Aktualności uczniowskie

dzieci2

Zbliżają się jedne z najpiękniejszych Świąt. Boże Narodzenie to czas radości i nadziei. Nadejdą chwile, dzięki którym staniemy się bardziej serdeczni, wrażliwi, bliscy i potrzebni. Wokół wigilijnego stołu, choinki i szopki zgromadzi się rodzina, przyjaciele i bliscy. Boże Narodzenie to lekcja miłości, przebaczenia i zrozumienia.

Dziękujemy Wszystkim, którzy opiekują się nami,

dbają o nasze zdrowie, bezpieczeństwo i pomagają nam przetrwać trudne chwile

Uczniowie klasy 3a z nauczycielami

Magicznego świątecznego czasu,
choinki pachnącej z lasu.
Przy stole uśmiechniętej rodziny,
radości z życia, nie na godziny.
Pokoju w sercach życzymy
i głośno „Radosnych świąt! krzyczymy!

Przygotowanie: uczniowie klasy 2c, wychowawca Magdalena Chrzanowska, katecheta Wioletta Gajdosz.

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe oraz placówki polonijne do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Celem naszej inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji będzie miała nieco odmienny charakter. Jesteśmy jednak przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości.

Wiersz dla Mikołaja

W mroźną noc grudniową,
wśród śnieżnej zamieci,
para reniferów